Główna2019-04-03T12:50:21+00:00
Loading...

OBSZARY NASZYCH BADAŃ

NASZE PROJEKTY W RAMACH PROGRAMU HORYZONT 2020

NAJNOWSZE WPISY NA BLOGU     |     ZOBACZ WSZYSTKIE WPISY

1906, 2019

On Facebook’s Libra blockchain

On Facebook’s Libra Blockchain This is a quick commentary about just announced "Facebook cryptocurrency", Libra, following the radio show about the topic I've been invited to (in Polish and behind

2203, 2019

Blockchains as social machines

Blockchains as social machines Łukasz Jonak, Analityk DELab UW So, what are these social machines, and what do the have to do with blockchains? I'm borrowing the idea of 'social

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapraszamy do składania ofert na opracowanie narzędzi do pomiaru oddziaływania społecznego w ramach projektu „System partycypacyjnego zarządzania sferą ekonomii społecznej”.

Czytaj więcej

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapraszamy do składania ofert na przygotowanie i moderowanie III Ogólnopolskiego Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnejw ramach projektu „System partycypacyjnego zarządzania sferą ekonomii społecznej”.

Czytaj więcej

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapraszamy do składania ofert na na przegląd produktów projektów innowacyjnych i ponadnarodowych zrealizowanych w ramach PO KL, pod kątem możliwości wykorzystania w działaniach na rzecz sektora ekonomii społecznej w ramach projektu „System partycypacyjnego zarządzania sferą ekonomii społecznej”.

Czytaj więcej

NASZE PROJEKTY W RAMACH PROGRAMU HORYZONT 2020

WSPIERANIE BIZNESU Z ENTERPRISE EUROPE NETWORK