Gala Inauguracyjna Programu Biznes w Kobiecych Rękach 2015

BWKR_logo

1 czerw­ca w Muzeum Histo­rii Żydów Pol­skich odby­ła się uro­czy­sta Gala Inau­gu­ra­cyj­na Pro­gra­mu Biz­nes w Kobie­cych Rękach 2015.

Orga­ni­za­to­rem Pro­gra­mu jest Fun­da­cja Przed­się­bior­czo­ści Kobiet we współ­pra­cy z Fun­da­cją Kro­nen­ber­ga przy Citi Han­dlo­wy. Part­ne­ra­mi pro­jek­tu jest Mia­sto Sto­łecz­ne War­sza­wa oraz DELab UW.

Spo­tka­nie mia­ło cha­rak­ter kok­taj­lu i zgro­ma­dzi­ło sze­ro­kie gro­no gości, w tym przed­sta­wi­cie­la Mia­sta Sto­łecz­ne­go War­sza­wy i DELab UW. Przy­by­ło 50 uczest­ni­czek pro­gra­mu oraz wie­le men­to­rek z Klu­bu Men­to­rek Sie­ci Przed­się­bior­czych Kobiet.

Gości przy­wi­ta­ły Doro­ta Cze­kajKasia Wierz­bow­ska – pre­ze­ski Fun­da­cji Przed­się­bior­czo­ści Kobiet.

foto Krzysztof Kuczyk , www.kuczyk.com

Kil­ka słów o part­ner­stwie w pro­gra­mie powie­dzie­li Grze­gorz Wolff, zastęp­ca dyrek­to­ra Biu­ra Fun­du­szy Euro­pej­skich i Roz­wo­ju Gospo­dar­cze­go oraz Agniesz­ka Puga­ce­wicz, koor­dy­na­tor­ka DELab UW.

foto Krzysztof Kuczyk , www.kuczyk.comfoto Krzysztof Kuczyk , www.kuczyk.com

foto Krzysztof Kuczyk , www.kuczyk.com

Spo­tka­nie było dosko­na­łym pre­tek­stem do wspól­nych roz­mów, nawią­zy­wa­nia kon­tak­tów, networkingu.

foto Krzysztof Kuczyk , www.kuczyk.com

Spo­tka­nie uatrak­cyj­nił występ szko­ły ste­po­wa­nia TIP TAP Anu­li Koła­kow­skiej, uczest­nicz­ki zeszło­rocz­nej edy­cji pro­gra­mu Biz­nes w Kobie­cych Rękach.

foto Krzysztof Kuczyk , www.kuczyk.com

Był też czas na zdję­cia grupowe.

foto Krzysztof Kuczyk , www.kuczyk.com

Już 10 czerw­ca pierw­sze szko­le­nia dla uczestniczek.