Gala Inauguracyjna Programu Biznes w Kobiecych Rękach 2015

BWKR_logo

1 czerwca w Muzeum Historii Żydów Polskich odbyła się uroczysta Gala Inauguracyjna Programu Biznes w Kobiecych Rękach 2015.

Organizatorem Programu jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet we współpracy z Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy. Partnerami projektu jest Miasto Stołeczne Warszawa oraz DELab UW.

Spotkanie miało charakter koktajlu i zgromadziło szerokie grono gości, w tym przedstawiciela Miasta Stołecznego Warszawy i DELab UW. Przybyło 50 uczestniczek programu oraz wiele mentorek z Klubu Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Gości przywitały Dorota Czekaj i Kasia Wierzbowska – prezeski Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet.

foto Krzysztof Kuczyk , www.kuczyk.com

Kilka słów o partnerstwie w programie powiedzieli Grzegorz Wolff, zastępca dyrektora Biura Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego oraz Agnieszka Pugacewicz, koordynatorka DELab UW.

foto Krzysztof Kuczyk , www.kuczyk.comfoto Krzysztof Kuczyk , www.kuczyk.com

foto Krzysztof Kuczyk , www.kuczyk.com

Spotkanie było doskonałym pretekstem do wspólnych rozmów, nawiązywania kontaktów, networkingu.

foto Krzysztof Kuczyk , www.kuczyk.com

Spotkanie uatrakcyjnił występ szkoły stepowania TIP TAP Anuli Kołakowskiej, uczestniczki zeszłorocznej edycji programu Biznes w Kobiecych Rękach.

foto Krzysztof Kuczyk , www.kuczyk.com

Był też czas na zdjęcia grupowe.

foto Krzysztof Kuczyk , www.kuczyk.com

Już 10 czerwca pierwsze szkolenia dla uczestniczek.

2017-06-22T21:52:55+00:00