Tataj Innovation we współpracy z Google i DELab@UW mają przyjemność zaprosić na Innovate4Future – pierwsze wydarzenie w ramach Global Innovation Seminars przygotowywanych przez Lab4Future.
Wydarzenie jest darmowe i otwarte dla wszystkich chętnych zainteresowanych tematem innowacji.
W przyjaznej atmosferze Biblioteki Uniwersyteckiej dr Daria Tataj poprowadzi dyskusję pomiędzy zaproszonymi gośćmi na temat tworzenia innowacji w Polsce jak i w Europie.

Zaproszeni goście:
dr Bertrard Collomb
Członek zarządu LafargeHocim. Byly prezes Lafarge – największej firmy produkującej materiały budowlane. Wpływowy przemysłowiec, uważany za jednego z najbardziej zasłużonych prezesów firm na świecie. Jego wyjątkowy sposób zarządzania firmą został opisany przez Harvard Business School case study jako element „Lafarge Way”

Trevor Hardy
CEO of The Future Laboratory z siedzibą główną w Londynie. The Future Laboratory jest najnowocześniejszą foresightową firmą doradczą, która pomaga liderom biznesu przewidywać i właściwie reagować na pojawiające się trendy w komunikacji, jedzeniu, codziennym życiu jak i rozrywce.

Jan Truszczyński
Były Dyrektor Generalny w Dyrekcji Generalnej ds. Edukacji i Kultury Komisji Europejskiej. Negocjator wejścia Polski do Uni Europejskiej. Doradca w firmie Tataj Innovation Sp. z o.o.

prof. Alojzy Z. Nowak
prorektor ds. badań naukowych i współpracy, Uniwersytet Warszawski
Członek Rady Nadzorczej PKP BP, PTE WARTA
Doradca Premiera

8 października 2015 | 15:30 -17:00 | budynek Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego | ul. Dobra 56/66 | 3 piętro | sala 316

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednakże wymaga jest rejestracja >>https://goo.gl/P9dkaN
Z grona zarejestrowanych – 10 osób otrzyma darmową kopię elektroniczną najnowszej książki Darii Tataj Innovation and Entrepreneurship: A Growth Model for Europe Beyond the Crisis
Amazon >>http://goo.gl/SdKtGc

plakat

2017-06-22T21:52:52+00:00