Instrumenty finansowe dla MŚP wpierające innowacje i udział w jednolitym rynku europejskim

W imie­niu ośrod­ka Enter­pri­se Euro­pe Network Uni­wer­sy­te­tu War­szaw­skie­go, ser­decz­nie zachę­ca­my Pań­stwa do udzia­łu w szko­le­niu na temat : „Instru­men­ty finan­so­we dla MŚP wpie­ra­ją­ce inno­wa­cje i udział w jed­no­li­tym ryn­ku europejskim”

Szko­le­nie odbę­dzie się w dniu 26 maja 2015r. od godz. 14:00 w Biblio­te­ce Uni­wer­sy­te­tu Warszawskiego,
ul. Dobra 56/66, War­sza­wa, sala szko­le­nio­wa 315, III piętro.

Spo­tka­nie kie­ru­je­my szcze­gól­nie do inno­wa­cyj­nych małych i śred­nich przed­się­biorstw, spół­ek spin-off oraz naukow­ców pla­nu­ją­cych uru­cho­mić spół­kę spin-off.

Warun­kiem uczest­ni­cze­nia w szko­le­niu jest prze­sła­nie do 25 maja br., do godz.12.00 zgło­sze­nia na adres mailowy:
een@uw.edu.pl

Agen­da szkolenia:

14:00 – 14:15 Przy­wi­ta­nie gości
14:15 – 14:45 Infor­ma­cje na temat sie­ci Enter­pri­se Euro­pe Network oraz Pro­gra­mu Ramo­we­go Hory­zont 2020 – SME Instru­ment – Domi­nik Jan­kow­ski, Kie­row­nik pro­jek­tu Enter­pri­se Euro­pe Network na Uni­wer­sy­te­cie War­szaw­skim, DELab – Wydział Nauk Eko­no­micz­nych UW.
14:45 – 16:00 – Kre­dy­ty pre­fe­ren­cyj­ne dla inno­wa­cyj­nych i małych przed­się­biorstw – Tomasz Kierz­kow­ski, Dyrek­tor Ope­ra­cyj­ny ‑Pio­nu Ban­ko­wo­ści Deta­licz­nej, Depar­ta­ment Klien­ta Biz­ne­so­we­go, Biu­ro Fun­du­szy Unii Euro­pej­skiej i Pro­gra­mów Publicz­nych oraz Artur Zaper­ty Dyrek­tor ds. Klien­ta Biz­ne­so­we­go w Regio­nie, Pion Ban­ko­wo­ści Deta­licz­nej – Bank Pekao SA.
16:00 – 16:45 – Ana­li­za ryzy­ka inwe­sty­cyj­ne­go przed­się­wzięć inno­wa­cyj­nych w małych i śred­nich przed­się­bior­stwach – Dr Tomasz Kraw­czyk, kon­sul­tant Enter­pri­se Euro­pe Network, DELab – Wydział Nauk Eko­no­micz­nych UW.

Ser­decz­nie zapraszamy!