Kwietniowe Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet dla studentek

Zapra­sza­my na Kwiet­nio­we Śnia­da­nie Sie­ci Przed­się­bior­czych Kobiet dla studentek!

Zapi­sy na śniadanie

SPK-kwietniowe

Alek­san­dra Jaroś­kie­wicz jest absol­went­ką Uni­wer­sy­te­tu War­szaw­skie­go. Jako pomy­sło­daw­czy­ni i współ­za­ło­ży­ciel­ka inter­ne­to­wej plat­for­my umoż­li­wia­ją­cej pro­jek­to­wa­nie butów Fun in Design zwy­cię­ży­ła kon­kurs Stur­tup­fest 2012, była rów­nież fina­list­ką Aule­ry 2014. Przed zało­że­niem wła­snej fir­my zaj­mo­wa­ła się mar­ke­tin­giem, pra­co­wa­ła m.in. w L’Oreal.

Pasjo­nat­ka kul­tu­ry japoń­skiej, świa­ta e‑commerce i tren­du mass custo­mi­za­tion, men­tor­ka Sie­ci Przed­się­bior­czych Kobiet.

Udział w spo­tka­niu jest bez­płat­ny. Licz­ba miejsc jest ogra­ni­czo­na – decy­du­je kolej­ność zgłoszeń.

Zapra­sza­my!
Fun­da­cja Przed­się­bior­czo­ści Kobiet