Lipcowe śniadanie SPK dla studentek w Kafe Zielony Niedźwiedź – relacja

Lipcowe śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet dla studentek odbyło się po raz kolejny w Kafe Zielony Niedźwiedź przy Centrum Przedsiębiorczosci Smolna.

Gościem specjalnym śniadania była Bianka Siwińska, inicjatorka kampanii społecznych „Dziewczyny na Politechniki”, „Dziewczyny do ścisłych” i projektów wspierających kariery kobiece w branży technologicznej i nauce, która opowiedziała o swoich pomysłach, projektach oraz działalności Fundacji Edukacyjnej i wydawnictwa „Perspektywy”.

Jak co miesiąc, było wiele czasu na networking i pytania do naszego gościa.

W trakcie spotkania uczestniczki mogły się dowiedzieć o szczegółach programu BEST – Business & Entrepreneurship Support Training, programu dla młodych kobiet rozważających założenie własnej firmy.

Osoby, które są zainteresowane udziałem w programie prosimy o aplikowanie na stronie:

Program jest organizowany we współpracy z Ambasadą Amerykańską.

Jeśli chcesz być BEST zapraszamy do udziału w programie!

Niebawem kolejne, sierpniowe spotkanie.

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet

lipcowe_1