Marcowe Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet dla studentek UW

ZAPRASZAMY na Mar­co­we śnia­da­nie Sie­ci Przed­się­bior­czych Kobiet dla stu­den­tek UW!
Zapi­sy na śniadanie

SPK-marcowe

Anu­la Koła­kow­ska z wykształ­ce­nia jest psy­cho­lo­giem i instruk­to­rem tań­ca, z zami­ło­wa­nia tan­cer­ką. Tań­czy, a przede wszyst­kim ste­pu­je od 8 roku życia. Euro­pej­ska mistrzy­ni w ste­po­wa­niu, uczest­nicz­ka wie­lu festi­wa­li, wystę­pów i poka­zów. W Nowym Jor­ku uczy­ła się tań­ca od naj­lep­szych instruk­to­rów na świe­cie. Z wiel­kiej pasji do ste­po­wa­nia, muzy­ki i chę­ci pro­mo­wa­nia ste­po­wa­nia w Pol­sce otwo­rzy­ła szko­łę ste­po­wa­nia Tip Tap

Prze­ła­mu­je ste­reo­ty­po­we myśle­nie o ste­po­wa­niu i poka­zu­je, że ste­po­wać moż­na w każ­dym wie­ku, do każ­de­go rodza­ju muzy­ki i wszędzie:
Zobacz Anu­lę Kołakowską:

Anu­la Koła­kow­ska była uczest­nicz­ką Pro­gra­mu Biz­nes w Kobie­cych Rękach w 2014 roku. Przyjdź na śnia­da­nie, aby dowie­dzieć się, co zyska­ła bio­rąc udział w Programie.

Udział w spo­tka­niu jest bez­płat­ny. Licz­ba miejsc jest ogra­ni­czo­na — decy­du­je kolej­ność zgłoszeń.

Zapra­sza­my!

Sieć Przed­się­bior­czych Kobiet