14 września
Matchmaking Event

W dniu 14 września w Campus Warsaw w ramach 9. dorocznej konferencji EuroMed odbyły się spotkania match-makingowe organizowane przez Enterprise Europe Network we współpracy z DELab UW. Partnerami wydarzenia byli: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Regionalny Punkt Kontaktowy Centrum przy UW, Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego, Paris Region Enterprises (Francja), Steinbeis-Europa-Zentrum (Niemcy) i Praxi (Grecja). W wydarzeniu uczestniczyło około 50 wcześniej zarejestrowanych osób.

Spotkanie adresowane było do uczelni, instytutów badawczych oraz przedstawicieli biznesu, którzy zainteresowani są udziałem w nowych innowacyjnych projektach badawczych finansowanych z programów Komisji Europejskiej. Spotkania rozpoczęły się od prezentacji możliwości aplikowania do programu COST (Evangelos Tsoukatos, Technological Educational Institute of Crete) oraz programy Horizon 2020 (Magdalena Kleszczewska, RPK Centrum, Uniwersytet Warszawski).

Po prezentacjach odbyły się zaplanowane wcześniej spotkania dwustronne. Każdy z uczestników wydarzenia mógł opublikować swój profil i propozycje projektów, które były dostępne dla innych uczestników spotkań jeszcze przed spotkaniami. Na tej podstawie uczestnicy wybierali osoby, z którymi chcieliby omówić propozycje współpracy. W dniu imprezy uczestnicy otrzymali agendy swoich spotkań i rozpoczęły się dyskusje.  Liczymy, że impreza zakończy się co najmniej kilkoma nowymi międzynarodowymi projektami badawczymi.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Więcej zdjęć TUTAJ

Powrót do wydarzeń okołokonferencyjnych
2017-06-22T21:52:45+00:00