Loading...
Mentorzy MatchIT2017-10-20T00:24:50+00:00

Mentorzy i Rada MatchIT

Katarzyna Śledziewska – Rada

Prof. Katarzyna Śledziewska jest Dyrektor Zarządzającą DELab UW, gdzie koordynuje również program Smart Economy & Innovation. Jej zainteresowania naukowe skupiają się wokół gospodarki cyfrowej i międzynarodowej, Jednolitego Rynku Cyfrowego, integracji gospodarczej i regionalizmu.

Jest adiunktem na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW i prowadzi wykłady z teorii integracji gospodarczej i regionalnych ugrupowań, a także analizy zjawisk makroekonomicznych przy użyciu metod empirycznych. Jest członkiem Readie – międzynarodowego ośrodka naukowego zrzeszającego badaczy gospodarki cyfrowej.

Agnieszka Pugacewicz – Rada

Agnieszka zarządza obszarem Entrepreneurship & Academia w DELab UW, który umożliwia współpracę na styku uczelnia-otoczenie biznesowe. Interesuje się kwestiami otwartości danych publicznych i naukowych, interdyscyplinarną współpracą naukową, przedsiębiorczością, transferem wiedzy i umiejętności w relacjach uczelnia-otoczenie.

Odpowiada za akredytację Uniwersytetu Warszawskiego ACEEU – „Accreditation for Entrepreneurial and Engaged Unversity”. Prowadzi własną firmę doradczą w edukacji wyższej i wspiera działalność organizacji pozarządowych – w zakresie projektów społecznych, prawnych i kulturalnych.

Aleksy Schubert – Rada

Prof. Aleksy Schubert jest wicedyrektorem Instytutu Informatyki na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW. To jego studenci, uczestnicy zajęć „Idee i informatyka”, będą dostarczać kompetencje programistyczne do każdego projektu Match IT. Zainteresowania naukowe profesora Schuberta skupiają się wokół
zastosowań logiki w informatyce ze szczególnym uwzględnieniem
formalnej weryfikacji programów. W swoim życiu naukowo-zawodowym
brał udział w gruntownej analizie kodu źródłowego różnej
wielkości rzeczywistych programów. Ma na swoim koncie doświadczenia
prowadzenia projektów przemysłowych w dziedzinie IT.

Katarzyna Dorsey – Rada, Mentorka/ Marketing

Kasia pasjonuje się technologiami i tym, co możemy dzięki nim osiągnąć, by zmieniać świat na lepsze. Po doświadczeniu zdobytemu na rynkach międzynarodowych w marketingu The Coca-Cola Company, obecnie koncentruje się na zbudowaniu globalnego startupu Yosh.AI, który dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji w personalizacji oraz chatbotach zmieni modowy rynek online.

Dzięki wsparciu Google Campus, wiedzy z globalnego programu akceleracyjnego Blackbox z Silicon Valley powered by Google for Entrepreneurs, Leadership Academy oraz ekspertom oraz mentorom z programu Google Launchpad, gdzie również Kasia mentoruje inne globalne startupy. Jej marzenie i praca to zrewolucjonizowanie działania rynku sprzedaży mody na skalę globalną i przekształcenie jej w formę konwersacyjną wspartą personalizacją by przyzwyczajenia i potrzeby użytkowników były znacznie lepiej spełniane.

Jacek Sztolcman – Rada

Jacek jest doświadczonym menedżerem w sektorze B2B. Specjalizuje się w analizie bieżącej sytuacji przedsiębiorstwa, kierunków rozwoju, planów restrukturyzacji, a także w zakresie optymalizacji procesów sprzedaży i komunikacji.

Jacek ma 14-letnie doświadczenie jako dyrektor zarządzający w branży produkcyjnej i handlowej B2B oraz kilkuletnie jako konsultant biznesowy i wdrożeniowiec.
Tworzył też nowy biznes, od początku do jego sprzedaży inwestorowi branżowemu.
Na UW jest CEO Inkubatora UW. Pracuje też jako broker technologii w UOTT UW

Marlena Syliwoniuk – Total Management

Absolwentka Międzykierunkowych Studiów Ekonomiczno-Menedżerskich oraz Ekonomii Międzynarodowej na Uniwersytecie Warszawskim, studentka II roku studiów magisterskich z Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej. W DELab UW od lutego 2016 roku.  Do jej supermocy należy mówienie po szwedzku, zarządzanie kryzysem, umiejętność pracy pod presją i wymyślanie planów awaryjnych. Praktyki dobrego zarządzania w sporcie, startupy, integracja gospodarcza to tylko niektóre z tematów, na które można z nią rozmawiać godzinami. Zawsze można ją przekupić mocną, czarną, dobrą kawą. Prywatnie wielbicielka pięknych sukienek, twórczości polskich artystów użytkowych, sportu, podróży i festiwali muzycznych.

Daria Zyśk – Total Management

Studiuje na V roku politologii na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW. Zdobywała doświadczenie w trakcie działalności w Samorządzie Studentów (m.in. jako przewodnicząca komisji współpracy samorządowej ZSS UW). Lubi pracować pod presją czasu, doskonale odnajduje się w chaosie, a organizowanie wydarzeń i bycie social media ninja nie sprawia jej trudności. W wolnym czasie poświęca się fotograficznej pasji, nadrabianiu czytelniczych zaległości oraz śledzeniu wszelakich rozgrywek sportowych.

Michał Dusiński – Mentor/ Technologia

Agile evangelist i COO w Delta Unit sp. z o.o., od 17 lat w branży IT, od zawsze zakochany w metodykach agile. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, lider “od dziecka” – począwszy od czasów harcerskich, poprzez duże projekty IT, zarządy spółek, po organizacje pozarządowe. Współtwórca kilku klastrów technologicznych, doświadczony Architekt JAVA, Scrum Master i trener. Prowadzi szkolenia i warsztaty ze Scruma na uczelniach w całym kraju.

Zuzanna Śleszyńska – Mentorka/ Komunikacja

Zafascynowana e-commercem, mobile i wszystkim co na pograniczu mody i technologii. Ma 4 letnie doświadczenie we współpracy ze sklepami internetowymi w Polsce i na świecie. Od ponad dwóch lat tworzy start-up i agencję influencer marketingu Lettly. Współzałożycielka instytutu komunikacji i taktyk wzrostu Public Space

Pior Boulangé – Mentor/ Produkt

Piotr jest dyrektorem Founder Institue Warszawa i COO w Pozamiatane.pl. Jest również ekspertem w dziedzinie coworkingu.

Doradzał i współpracował zarówno z korporacjami (ING, T-Mobile, Orange, BIK i BIG InfoMonitor) jak i ze startupami (eSKY, Gruper, ClockWork, Taxify). Wykłada na SGH.

Joanna Fedorowicz – Mentorka/ Komunikacja

Joanna Fedorowicz – współzałożycielka i CEO OvuFriend, platform internetowych, które wykorzystują zaawansowaną algorytmikę i naukę, aby pomóc kobietom dwa razy szybciej zajść w ciążę (OvuFriend.pl), doświadczać bezpiecznej ciąży (BellyBestFriend.pl) oraz wspierać rozwój i zdrowie dzieci w wieku 0-3 lat (KidzFriend.pl). Miesięcznie platformy odwiedza ponad 350 tys. unikalnych użytkowników, mechanizmy OvuFriend pomogło już 40 tys. kobiet zajść w ciążę. Projekt jest wspierany przez Google for Entrepreneurs. Absolwentka Politechniki Warszawskiej, programu MBA San Francisco oraz programu akceleracyjnego BlackBox.vc. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu biznesu i marketingu zdobytą w międzynarodowych firmach.

Grzegorz Kapkowski – Mentor/ Technologia

Software Developer, CTO w firmie Userfeeds, bez przerwy szuka nowych wyzwań i technologii. Programuje profesjonalnie od ~2007 i pracuje z różnymi technologiami od frontendu przez backend, hardware’owe projekty aż do blockchaina.

Aktualnie skupia się na tym jak ludzie korzystają z technologii i jak ta technologia pozwala im alokować swoje najcenniejsze zasoby.

Gosia Mróz – Mentorka/ Biznes

Założycielka LETME (letme.ai), platformy która znajdzie najlepsza grę „dla Ciebie – za Ciebie”. Aplikacja opiera się inteligentnej wyszukiwarce dialogowej opartej na sztucznej inteligencji. Zanim Gosia zajęła się LETME, jako jedna z pierwszych dołączyła do zespołu kontakt.io, gdzie zajmowała się rozwojem spółki na rynkach UK, Irlandii i USA.

Wcześniej spędziła 3 lata w Chinach prowadząc projekty rozbudowy produkcji dla BMW Group i współpracując z BCG.

Gosia zdobyła tytuł Magistra na King’s College London, wcześniej studiowała też na EDHEC Business School we Francji i Krakowskim Uniwersytecie Ekonomicznym.

Paweł Gora – Mentor/ Technologia

Doktorant i pracownik naukowy Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Odbywał staże programistyczne i badawcze w Microsoft, Google, CERN i IBM Research. Autor wielu prac naukowych, które były wielokrotnie cytowane i nagradzane.

Interesuje się przede wszystkim sztuczną inteligencją i jej zastosowaniami, m.in. w obszarze transportu, medycyny i e-commerce.

Tomasz Borowiec – Mentor/ Technologia

Od 15 lat w banży IT/Wytwarzania Oprogramowania, współzałożyciel Delty Unit, certyfikowany ekspert Agile i Scrum, trener biznesu, twórca gry symulacyjnej Scrum Droid i laureat nagrody PMI.

Przez wiele lat pracował w krajach niemieckojęzycznych jako specjalista od wytwarzania oprogramowania w sektorze bankowym.

Prezes i właściciel spółki odpowiedzialnej za rozwój Scrum Droida i innych produktów propagujących metodykę Scrum.

Aga Osytek – Mentorka/ Komunikacja

Przedsiębiorczyni społeczna, ambasadorka społeczności Głuchych.

W latach 2013-2016 z sukcesem budowała markę Migam. Teraz tworzy Agencję Głuchych #DeafRespect – angażuje Głuchych do działań edukacyjnych, badawczych i marketingowych, aby wprowadzać ich perspektywę do bieżącego projektowania rzeczywistości.

Ekspertka strategiczna w międzynarodowym konkursie biznesów społecznych Chivas Venture – w 2016 była jego pierwszą polską finalistką. Ekspertka Founders Insitute, PwC Startup Collider i Cross European Women Business Angels. Aktywna członkini Kairos Society Polish Chapter.

Tomasz Jabłoński – Mentor/ Komunikacja i Biznes

Od 10 lat wspiera początkujących przedsiębiorców. Zbudował największy inkubator przedsiębiorczości w Polsce, z którego wsparcia skorzystało ponad 1000 firm.

Twórca Startup Academy – najbardziej intensywnego programu dla osób rozpoczynających przygodę z własnym biznesem. Organizator wielu programów akceleracji dla startupów we współpracy z samorządami i korporacjami.

Na co dzień pracuje ze startupami prowadząc przedsiębiorców od pomysłu do pierwszego finansowania. Założyciel kilku startupów, w tym aplikacji tutlo do nauki języka angielskiego z native speakerami.

Ali Łada-Gola – Mentorka/ Biznes

Międzynarodowe doświadczenie i umiejętności biznesowe pozwalają Aleksandrze (Ali) Lada-Gola  skutecznie rozwijać i wdrażać strategie marketingowe . Posiada ponad 10 lat doświadczenia w sprzedaży w USA i Europie. Pracując w międzynarodowych firmach technologicznych oraz będąc współzałożycielem startupu zdobyła doświadczenie w komercjalizacji rozwiązań w branży technologicznej oraz medycznej. Ali jest konsultantem w dziedzinie edukacji, innowacji, technologii oraz tworzenia marki. Interesuje ją tworzenie marki osobistej. Podczas 20 urodzin GE’s Women’s Network prowadziła warsztaty z tego zakresu

Piotr Juchnowicz – Mentor/ Produkt

Piotr ma ponad 10 lat doświadczenia pracy dla dużych międzynarodowych firm inżynierskich. W ostatnich latach pracował jako Solution Architect dla jednego z 3 największych producentów oprogramowania CAD/PLN – Siemens Industry Software. Jego rolą była analiza potrzeb klientów i dopasowanie oraz dostosowanie rozwiązań z portfela Siemensa do potrzeb klienta.

Piotr pracował w sektorach takich jak motoryzacja, wytwarzanie energii, jak również lotnictwo i przemysł zbrojeniowy. Od 2015 jest jednym z współzałożycieli theConstruct  – Design Review Platform in VR.

Łukasz Czerwiński – Mentor/ Technologia

Łukasz jest absolwentem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Przez 3 lata był programistą w Kalifornii, gdzie pracował dla Google’a i dla startupu Light.house w Krzemowej Dolinie, zajmującego się kamerami do monitoringu domu.
Wrócił do Polski z tęsknoty za krajem i ludźmi. Wkrótce potem wygrał fintechowy Startup Weekend i kontynuował pracę nad tym projektem w akceleracji z PKO BP.
Obecnie Łukasz bierze udział w projektach startupowych w Warszawie i Poznaniu w dziedzinie elektromobilności.
Ceni sobie szczere relacje z ludźmi, uwielbia muzykę klasyczną i chóralną.

Justyna Wysocka-Golec – Mentorka/ Komunikacja

Co-Founder & CEO at LGM S.A. – firmy z obszaru nowych technologii rozwijającej innowację pozwalającą na kilkukrotne zwiększenie mocy odbieranej z generatorów elektrycznych. Zwyciężczyni zeszłorocznego Hackathonu Digital University oraz Startup Award na Forum Ekonomicznym w Tarnowie. Jej firma – LGM S.A. została nominowana do setki najlepszych startupów w Europie podczas Hello Tomorrow Challenge w Paryżu i do 40 najlepszych technologicznych startupów Europy podczas High Tech Ventures Days w Dreźnie. Justyna jest absolwentką inżynierii środowiska na Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz studiów menadżerskich typu MBA w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Posiada kilkanaście lat doświadczenia w zarządzaniu firmami zajmującymi się doradztwem w zakresie ochrony środowiska. Jako ekspert w zakresie zmian klimatu, konsultant i kierownik projektu, a następnie jako dyrektor zarządzający, doradzała klientom biznesowym w zakresie systemów zarządzania emisjami, śladu węglowego, zrównoważonego rozwoju i smart city. Jest także laureatką tytułu Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet – europejskiej nagrody za wspieranie kobiet tworzących i prowadzących działalność gospodarczą.

Piotr Kreft – Mentor/ Biznes

Z ponad 11-letnim doświadczeniem w branży Digital, Piotr jest międzynarodowym ekspertem z zakresu zarządzania biznesami e-commerce i strategią omnichannel zarówno w handlu online, jak i offline. Przez kilka ostatnich lat Piotr był m.in. Członkiem Top Management w Groupon Polska, gdzie był odpowiedzialny za transformację z etapu start-up do sprawnie funkcjonującej procesowo platformy sprzedaży produktów online. Dla Fashion House Group, Piotr stworzył pierwszą w Europie platformę e-commerce połączoną procesowo z centrum handlowym.  Piotr współtworzył też startupy w obszarach konsultingu, health-tech, edukacji i m-commerce. Piotr ukończył Hogeschool INHOLLAND w Amsterdamie na kierunku International Business Management oraz posiada dyplom Executive MBA z Rotterdam School of Management na Erasmus University. Piotr jest często zapraszamy w charakterze prelegenta na liczne wydarzenia branżowe z zakresu e-commerce, IoT, innowacji i transformacji cyfrowej w takich miejscach, jak Londyn, Moskwa, Warszawa, czy San Francisco.

Agata Piekut– Mentorka/ Produkt

Założycielka i CEO organizacji badawczej Healthy Culture Action Tank. Aktualnie razem z IBM Watson Health prowadzi badania nad zastosowaniem chatbotów w prewencji zdrowia i monitorowaniu leczenia, ze szczególnym naciskiem na natural language understanding.

Autorka dwóch książek Hello Reputation: We Trust People. We Remember Stories. We Buy Experiences oraz Introduction to Patient Experience.

Anna Firlej – Mentorka/ Produkt

Absolwentka UW. Przedsiębiorca, wykładowca akademicki. Związana z webowymi startup’ami technologicznymi od 2009 roku (GoldenLine.pl, ZnanyLekarz.pl, FitPlanner.pl). Doświadczenie w projektach międzynarodowych i polskich. Jest specjalistą w zakresie marketingu internetowego, seo, analityki internetowej, customer development, lean startup, project i team managment.

Piotr Ziewiec – Mentor/ Produkt

VP Revenue w DocPlanner.com.
Absolwent WNE UW. Od 2009 pracuje w branży internetowej. Zaczynał w GlodenLine.pl, od 2012 w DocPlannerze. Poznał działy sprzedaży i rozwoju produktu, obecnie zajmuje się optymalizacją przychodu grupy. Rozumie ducha startupu, ma doświadczenie w tworzeniu produktów i ich monetyzacji. Prywatnie biegacz i fan motoryzacji.

Jakub Wojciechowski – Mentor/ Technologia

CTO Alice.si- platformy wykorzystującej technologię blockchain do zwiększenia przejrzystości procesu pomocy organizacjom pozarządowym oraz CEO Silvertown.

Jan Poleszczuk – Mentor/ Technologia

Adiunkt w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza Polskiej Akademii Nauk.

Rok temu wrócił do Polski ze stażu podoktorskiego w Moffitt Cancer Center w USA, podczas którego, oprócz pracy naukowej, zdobywał wiedzę o implementacji nowych technologii w praktyce klinicznej. Z sukcesem przebrnął przez proces składania wniosku patentowego (wciąż rozpatrywany) i od roku intensywnie rozwija software przeznaczony do planowania radioterapii w założonym przez siebie jeszcze w stanach startupie.

Maria Połońska – Mentorka/ Biznes

Maria tworzy strategie w obszarze marketingu i sprzedaży. Maria jest założycielką agencji interaktywnej Kreatik. Pomaga budować produkty oraz strategie wejścia na rynek pomagając swoim klientom osiągać założone cele biznesowe.

Maria wcześniej pracowała dla firm doradczych takich jak Roland Berger Strategy Consultants, CMT Advisory czy funduszy VC/PE. Maria była mentorem w programie HugeThing oraz Alfa.ac.

Gdy tylko to możliwe, Maria uwielbia podróżować do Azji. Koleją transsyberyjską dotarła do Pekinu, a Fiatem 125p podczas rajdu Złombol do Stambułu.

Bartek Balewski– Mentor/ Produkt

Konsultantant i wspołzalożyciel agrncji TGTH, posiada wieloletnie doświadczenie, zdobyte w Polsce i za granicą, w pracy dla dużych firm jak HP, Google i Seat. Jest certyfikowanym ekspertem Googla w obszarze user experience i rozwój produktu.
W Centrum Innowacji HP w Barcelonie projektował innowacyjne interfejsy dla drukarek wielkoformatowych przyszłości.
Na zlecenie Google pomaga firmom na całym świecie w osiągnięciu sukcesu.
Stara się aangażować w projekty zaczynające się od pierwszego pomysłu, a kończące wdrożeniem i wzrostem.

Marcin Sowa– Mentor/ Technologia

Doświadczony Software Developer, który zawsze analizuje problem z szerokiej perspektywy.  Obecnie pracuje w Userfeeds.

Aleksandra Gołdys– Mentorka/ Komunikacja

Aleksandra jest socjologiem, badaczem i aktywistką społeczną doświadczoną w ewaulacji programów dla organizacji rządowych i pozarządowych.  Do jej głównych zainteresowań należą zmiany społeczne w promocji zdrowia, polityka publiczna z zakresu sportu i innowacje w edukacji. Używa doświadczenia akademickiego w budowaniu lepszych programów i przedsięwzięć. Praca w Europie Wschodniej nauczyła ją jak pracować mądrze, szukać synergii i nigdy się nie poddawać. 

Anna Karcz-Czajkowska– Mentorka/ Produkt

Przedsiębiorca, startupowiec, wykładowca akademicki, doktorantka UW. Absolwentka Wydziału Psychologii i Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Edipresse Polska, OnBoard PR, a także prowadząc wraz z mężem własny software house i studio kreatywne JCD.pl oraz startupy – system zarządzania treścią Windu CMS i narzędzie służące usprawnieniu pracy grafików – Symu.co. Obecnie koordynuje działania komunikacyjne w Inkubatorze Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada kompetencje m.in. w zakresie budowania i rozwoju startupów, tworzenia i realizacji strategii promocji marki, komunikacji marketingowej i content marketingu. W wolnym czasie wspiera młodych rodziców w zakresie psychologii wychowania i rozwoju dziecka, promując rodzicielstwo bliskości, karmienie naturalne, prawidłowe noszenie w chustach i nosidłach miękkich. Odpoczywa z rodziną aktywnie – w ruchu, w lesie, w podróży

Aleksandra Dudek– Mentorka/ Komunikacja

Ola to entuzjastka idei. Uwielbia rozmawiać i pomagać innym. Lubi gdy technologia spotyka się z nauką i gdy ludzie wykorzystują innowacje, żeby poprawiać jakość życia na świecie.

Zawodowo od ponad 7 lat zajmuje się komunikacją. Jako niezależny konsultant opracowuje i realizuje strategie komunikacyjne, eventy oraz kampanie z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Doświadczenie zdobywała w globalnych agencjach PR pracując dla klientów działających zarówno w modelu B2B jak i B2C. Wśród jej klientów znajdują się firmy z branży nowych technologii, edukacyjnej, paliwowej, administracji publicznej, finansowej i zbrojeniowej.

Ola jest też zaangażowana w organizację TEDxWarsaw, największego w Polsce wydarzenia na licencji TED. Stoi na czele zespołu odpowiedzialnego za współpracę z mówcami.

Michał Paradowski– Mentor/ Biznes

W 4 Results odpowiada za obszar usług doskonalenia sprzedaży i marketingu. Poza rozwojem oferty zarządza również projektami. Jego zadaniem jest udzielenie Klientom możliwie pełnego wsparcia w jednym z najważniejszych obszarów ich działalności – sprzedaży i marketingu. Angażuję się na poziomie strategii, z czego wynikają konkretne zalecenia i działania dla wszystkich poziomów organizacji. Kształtuję m.in. strategie w oparciu o podejście „Focus on Core”. Przez ponad 10 lat pracował na stanowiskach menedżerskich (marketing i sprzedaż) w Mars Polska (Masterfoods). Odpowiadał za rozwój i zarządzanie zespołem oraz zarządzanie marką.

Marta Cwalina-Śliwińska– Mentorka/ Produkt

Wierzy, że wszystko można zrobić lepiej, niż robi się dzisiaj. Dlatego marketing, którego zadaniem jest rozwój biznesu, tak idealnie pasuje do jej osobowości.

Przez 12 lat osiągała sukcesy w Mars Polska – globalnej korporacji, która może poszczycić się marketingiem na najwyższym, światowym poziomie. Zarządzała takimi markami jak M&M’s, Twix, Mars czy Bounty. Prowadziła i wdrażała na rynek projekty regionalne na markach Pedigree, Chappi, Kitekat oraz Perfect Fit. Stworzyła i wdrożyła kilka strategii marketingowych, wprowadziła wiele nowych produktów na rynek polski oraz w regionie Centralnej Europy, zarządzała kampaniami w mediach i wprowadziła wiele planów marketingowych w życie. Współtworzyła i wdrożyła strategie rozwoju biznesu Mars Polska u kluczowych klientów detalicznych w Polsce takich jak Biedronka, Tesco czy Lidl.

Dziś prowadzi własną firmę doradztwa marketingowego CWALINA MARKETING CONSULTING . Doradza firmom i przedsiębiorcom (niezależnie od skali biznesu i branży) jak skutecznie budować marki, jak tworzyć optymalną ofertę, jak efektywnie wydawać pieniądze na marketing, oraz jak stworzyć strategie działania rozwijające cały biznes.

Ukończyła Wydział Zarządzania UW oraz Ośrodek Studiów Amerykańskich UW, a także studiowała na Otto-Friedrich Universität Bamberg w Niemczech. Prywatnie jest prawdziwą miłośniczką podróży, fotografii oraz jazdy konnej.

POWRÓT
POWRÓT