COVER_PHOTO_BEST_sierpien

Dzisiejsze śniadanie dla studentek zgromadziło wiele przedsiębiorczych, młodych kobiet, chcących wziąć los we własne ręce, dążących do samorealizacji, rozwoju i zdobycia doświadczenia w sferze zawodowej. Wiele z nich już rozważa założenie własnej firmy, dlatego program BEST organizowany przez Fundację Przedsiebiorczości Kobiet przy wsparciu finansowym Ambasady Amerykańskiej oraz we współpracy z DELab UW, spotkał się z tak bardzo dużym zainteresowaniem.

Sierpniowe śniadanie było ostatnim spotkaniem informacyjnym programu BEST. Rekrutacja potrwa jeszcze do 1 września (aplikuj: http://www.fundacjakobiet.org/best/).

We wrześniu odbędzie się cykl szkoleń i konsultacji dla uczestniczek programu.

Gościem specjalnym spotkania była Magda Korycka, właścicielka Kliniki Zdrowej Stopy FootMedica w Warszawie.

O partnerstwie przy orgazniacji programu BEST dla studentek opowiedziały Małgorzata Dziełak i Joanna Kapica z Ambasady Amerykańskiej.

Dziękujemy Wam za niezwykle inspirujące spotkanie, do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach Sieci Przedsiebiorczych Kobiet.

sierpniowe_1

sierpniowe_2