W dniach 22–26 czerwca br. odbędzie się organizowane przez Komisję Europejską, największe coroczne wydarzenie poświęcone odnawialnym źródłom energii i efektywnemu wykorzystaniu energii w Europie, pod nazwą Tydzień Zrównoważonej Energii UE (EUSEW).

W tym roku po raz pierwszy EUSEW poprowadzony zostanie w sposób całkowicie cyfrowy! Tegoroczna edycja zostanie zrealizowana pod hasłem: „Wyjście z kryzysu: czysta energia na rzecz zielonego ożywienia i wzrostu ”.

Podejmując inicjatywę Komisji Europejskiej, 30 czerwca br. organizujemy webinar skierowany do przedsiębiorców, głównie sektora MŚP, w szczególności z Kujaw i Pomorza pn. „Efektywne zarządzanie energią w przedsiębiorstwie”.

Termin: 30 czerwca 2020r. godz. 10.00-12.30

Podczas prelekcji omówione zostaną:

  • innowacyjne rozwiązania z obszaru zarządzania energią o proekologicznym charakterze, które generują wymierne oszczędności dla ich użytkowników;
  • metody zarządzania energią dopasowujące jej zużycie do potrzeb użytkownika przy utrzymaniu wysokiego poziomu komfortu, z wykorzystaniem zaawansowanych koncepcji automatyki.

Prelegenci:

Piotr Wołejko, Ekspert ds. społeczno-gospodarczych, Pracodawcy RP

Prawnik. W Pracodawcach od 2011 r. z roczną przerwą na pracę w administracji państwowej. W ramach Centrum Monitoringu Legislacji Pracodawców RP zajmuje się m.in.: procesem legislacyjnym, cyfryzacją i rozwojem e-administracji oraz prawem gospodarczym. Członek Zespołu Problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. polityki gospodarczej i rynku pracy, ekspert Pracodawców RP w doraźnym Zespole ds. zamówień publicznych.

Edwin Dudziak, Prezes Zarządu, Solwena Sp. z o.o.

Harmonijnie łączy wieloletnie doświadczenie menedżerskie, zdobywane w takich branżach jak IT, energetyka, elektroautomatyka i stoczniowa, z głęboką wiedzą ekspercką w zakresie komputerowych systemów zarządzania, efektywności energetycznej i kontrolingu. Jako Prezes Zarządu firmy Solwena koordynuje rozwój i komercjalizację systemu Inteligentnego Zarządzania Energią. Absolwent Politechniki Gdańskiej, MBA.

Mariusz Stawiński, dyrektor handlowy, Solwena Sp. z o.o.

Menedżer, który zdobywał doświadczenie w obszarach dystrybucji, produkcji wysokospecjalistycznych towarów i usług, w tym również dla sektora IT. Entuzjasta nowych technologii i ich wykorzystania w celu poprawy efektywności i komfortu życia. Jako dyrektor handlowy w Spółce Solwena kompleksowo zajmuje się zagadnieniami handlowymi, nawiązywaniem współpracy z odbiorcami, budowaniem sieci partnerskiej i szeroko pojętą komunikacją marketingową.

 

EUSEW – sesje organizowane przez KE

Sesje organizowane przez Komisję Europejską koncentrować będą się na kwestiach związanych ze zrównoważoną energią, omówione zostaną nowe cele polityki UE w obrębie zrównoważonego wzrostu i gospodarki obiegu zamkniętego, najlepsze praktyki i pomysły dotyczące zrównoważonej energii.

Strona internetowa inicjatywy Komisji Europejskiej: https://eusew.eu/

Już 30 czerwca webinar w Kujawsko-Pomorskiem.

Jeśli Twoja praca wspiera ekonomię opartą na czystej, bezpiecznej i wydajnej energii, to wydarzenie jest dla Ciebie.

Rejestracja jest już otwarta! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. W mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia przekażemy dane platformy IT, na której zorganizowany zostanie webinar.

PROGRAM

Źródło: https://een.tarr.org.pl/