Loading...

Sukces polskich firm i siła polskiej gospodarki zależą od wdrażania i efektywnego wykorzystania nowych cyfrowych technologii. Rozwój Przemysłu 4.0, opierającego się na wizji nowoczesnych firm i fabryk, niesie wiele wyzwań, ale też tworzy zupełnie nowe możliwości konkurowania na zmieniających się rynkach.

Przeczytaj opracowanie przygotowane przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wspólnie z DELab UW i skorzystaj z prototypu narzędzia oceny dojrzałości cyfrowej przedsiębiorstw produkcyjnych.

Z opracowania dowiesz się:

* co to jest Przemysł 4.0 i  jakie ma znaczenie dla gospodarki,

* czym jest dojrzałość cyfrowa przedsiębiorstw,

* dlaczego warto przeprowadzić transformację cyfrową swojej firmy,

* co mówią o rewolucji przemysłowej polscy eksperci.

 A także:

* jak na świecie buduje się modele oceny dojrzałości firm,

* w jaki sposób zbudowano polski model.

Jak rozpocząć drogę w kierunku przemysłu przyszłości?

Zapraszamy do przetestowania narzędzia wspierającego i kierunkującego działania polskich firm produkcyjnych w procesie transformacji cyfrowej.

SPRAWDŹ SWOJĄ FIRMĘ!

Narzędzie powstało w ramach projektu Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości realizowanego przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wspólnie z DELab UW. Diagnozuje ono aktualny etap rozwoju dojrzałości cyfrowej firm oraz prezentuje podstawowe rekomendacje do dalszych działań, dostosowane do aktualnego poziomu dojrzałości firmy.

Narzędzie jest w fazie testowania, dlatego prosimy o wszelkie uwagi, które pozwolą nam usprawnić funkcjonowanie narzędzia.  Prosimy o przesyłanie uwag na adres przemysl4.0@delab.uw.edu.pl

Autorzy opracowania

Partnerzy projektu