Ruszyły szkolenia w Programie Biznes w Kobiecych Rękach 2015!

BWKR_logo

Pierw­sze szko­le­nia już za nami!

10062016_1

10 czerw­ca uczest­nicz­ki pro­gra­mu mia­ły oka­zję do kolej­ne­go networ­kin­gu we wła­snym gro­nie – tak zaczy­na­ją się wszyst­kie spo­tka­nia Sie­ci Przed­się­bior­czych Kobiet! Tego dnia dowie­dzia­ły się jak budo­wać dobrą rela­cję men­to­rin­go­wą oraz jak wyzna­czać sobie cele i je reali­zo­wać. O tym, że przy zakła­da­niu wła­snej fir­my okre­śla­nie szcze­gó­ło­wych celów i ich stop­nio­wa reali­za­cja jest źró­dłem suk­ce­su prze­ko­ny­wa­ła Iwo­na Kor­diak, tre­ner­ka i coach. W trak­cie dru­gie­go warsz­ta­tu, któ­ry odbył się z Agniesz­ką Cen­zar­to­wicz, uczest­nicz­ki pro­gra­mu dowie­dzia­ły się o praw­nych aspek­tach dzial­no­ści gospodarczej.

10062016_2

10062016_3

10062016_4

16 czerw­ca uczest­nicz­ki pro­gra­mu gości­ły w namio­cie sfe­rycz­nym przy Pla­cu Poli­tech­ni­ki przy­go­to­wa­nym przez Mia­sto Sto­łecz­ne War­sza­wa na War­saw Inno­va­tion Days. W trak­cie spo­tka­nia odbył się warsz­tat popro­wa­dzo­ny przez Jana Krzy­ża­now­skie­go z Cen­trum Przed­się­bior­czo­ści Smol­na pt. „Ścież­ka do reje­stra­cji dzia­łal­no­ści gospo­dar­czej”. Uczest­nicz­ki dowie­dzia­ły się tak­że o ofer­cie skie­ro­wa­nej przez Cen­trum Przed­się­bior­czo­ści Smol­na do mło­dych przedsiębiorców.

warsztat16062015_2

warsztat16062015_3

W trak­cie dru­gie­go warsz­ta­tu Pau­li­na Smaszcz-Kurza­jew­ska prze­ko­ny­wa­ła, że „Nie ma dru­giej szan­sy na pierw­sze wra­że­nie”. Dzię­ki włą­cze­niu uczest­ni­czek w róż­ne ćwi­cze­nia oraz ogrom­nej ener­gii i otwar­to­ści pro­wa­dzą­cej, warsz­tat ten zro­bił na uczest­nicz­kach nie­zwy­kle pozy­tyw­ne wrażenie.

warsztat16062015_7

warsztat16062015_8

Pod­czas kolej­ne­go krót­kie­go warsz­ta­tu Kasia Ryf­ka-Cygan opo­wie­dzia­ła, jak sprze­dać w inter­ne­cie każ­dy pro­dukt i usługę.

Kolej­ne już spo­tka­nie w gro­nie uczest­ni­czek pro­gra­mu zaowo­co­wa­ło rów­nież wspól­nym networkingiem.

warsztat16062015_5

warsztat16062015_4

17 czerw­ca przy­niósł kolej­ną daw­kę wie­dzy i networ­kin­gu. Uczest­nicz­ki w cza­sie przy­go­to­wa­nych przez sie­bie pre­zen­ta­cji poka­zy­wa­ły atry­bu­ty, któ­re są cha­kak­te­ry­tycz­ne dla ich biz­ne­sów. Dzię­ki temu mogły przy­bli­żyć innym swój pomysł na biz­nes. W trak­cie warsz­tów pro­wa­dzo­nych przez Dag­ma­rę Strzę­bic­ką uczest­nicz­ki dowie­dzia­ły sie jak budo­wać fir­mę i jej mar­kę oraz jak stwo­rzyć dobry model biznesowy.

Do zoba­cze­nia na kolej­nych szkoleniach!

Fun­da­cja Przed­się­bior­czych Kobiet

Orga­ni­za­to­rem Pro­gra­mu jest Fun­da­cja Przed­się­bior­czo­ści Kobiet we współ­pra­cy z Fun­da­cją Kro­nen­ber­ga przy Citi Han­dlo­wy. Part­ne­ra­mi pro­jek­tu jest Mia­sto Sto­łecz­ne War­sza­wa oraz DELab UW.