Temat: prawo

Z dr hab. Magdaleną Słok-Wódkowską (DELab UW, WPiA UW) i Łukaszem Nawaro (DELab UW, WNE UW) o badaniu umów handlowych metodą text-mining.
Z dr Igą Małobęcką-Szwast (WPiA UW) o ochronie praw użytkowników w sieci.
Z dr hab. Magdaleną Słok-Wódkowską (DELab UW, WPiA UW) o umowach handlowych.
Z dr Joanną Mazur (DELab UW, WPiA UW) o systemach automatycznego podejmowania decyzji.
Analiza efektywności polskiego systemu sądownictwa z wykorzystaniem narzędzi modelowania tematów

Maciej Świtała

Międzydziedzinowa Szkoła Doktorska, Uniwersytet Warszawski

Katarzyna Szczudlik

SSW Pragmatic Solutions, ekspertka KPI

dr Paweł Marcisz

Katedra Prawa Europejskiego, Wydział Prawa i Administracji UW
Międzynarodowe prawo gospodarcze w czasach gospodarki cyfrowej: kto wymyśla, a kto kopiuje regulacje?

dr hab. Magdalena Słok-Wódkowska

DELab UW, Katedra Prawa Europejskiego WPiA UW