Temat: smart city

Z Małgorzatą Osowską (WS UW, IBE) o smart city.
Z prof. Piotrem Wójcikiem i dr. Grzegorzem Kulą (WNE UW) o inteligentnych miastach przyszłości.
Smart cities i mikropłatności: zachowania użytkowników mobilności współdzielonej

Łukasz Nawaro

DELab UW, Wydział Nauk Ekonomicznych UW

dr hab. Michał Krawczyk, prof. UW

Wydział Nauk Ekonomicznych UW

Marcin Korolec

Ekspert KPI, Dyrektor Instytutu Zielonej Gospodarki, Prezes Fundacji Promocji Pojazdów Elektrycznych
“Smart city to dla mnie przestrzeń do wypełnienia ludzką inteligencją”. Jakie przepisy na miasto inteligentne stosują polskie miasta?

Małgorzata Osowska

Wydział Socjologii UW