Temat: transformacja cyfrowa

Z dr Moniką Paluch-Ferszt (SLCJ UW) i dr. Tomaszem Krawczykiem (DELab UW, EEN UW) o energetyce jądrowej.
Z dr Natalią Juchniewicz (Wydział Filozofii UW) o flaneurowaniu w dobie mediów cyfrowych.
Z Weronika Przecherską (DELab UW, WS UW) o cyfryzacji sektora zdrowia w Niemczech.
Z dr Dorotą Celińska-Kopczyńską (MIM UW) o zastosowaniu VR w nauce i metawersum.
Z prof. Michałem Głowackim (WDIB UW) o nowych mediach i dyskursie publicznym w dobie rewolucji cyfrowej.
Z prof. Katarzyną Śledziewską i prof. Renatą Włoch o kompetencjach przyszłości na podstawie danych Eurostatu.
Z dr Joanną Mazur (DELab UW, WZ UW) o regulacjach prawnych sztucznej inteligencji.
aarvidsson

prof. Adam Arvidsson

University of Naples Federico II, UNINA - Department of Social Sciences
s200_natalia.juchniewicz

dr Natalia Juchniewicz

Wydział Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego

dr Kuba Piwowar

SWPS, Google
Jan Zygmuntowski

Polska Sieć Ekonomii, CoopTech Hub, Akademia Leona Koźmińskiego
Weronika Przecherska

Weronika Przecherska..

DELab UW, Wydział Socjologii UW
AZybala

prof. dr hab. Andrzej Zybała

Szkoła Główna Handlowa
ARyś

Andrzej Ryś

Dyrektor ds. Systemów Zdrowia, Produktów Medycznych i Innowacji w Dyrekcji Generalnej ds. Zdrowia i Bezpieczeństwa Żywności
magda

Ekspertka KPI, Intel
Delab
Data:
DELab UW partnerem instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2021 - 13. już edycja #EEC2021 odbędzie się w dniach 20-22 września 2021 r.
Data:
Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona uczestników. W szczególności koncentrujemy się na partnerach biznesowych i przemysłowych, środowiskach akademickich, laboratoriach i instytucjach badawczych, administracji publicznej, instytucjach europejskich i krajowych, organizacjach pozarządowych, które zainteresowane są lepszym poznaniem i zrozumieniem transformacji cyfrowej w obszarach: gospodarka, społeczeństwo, przemysł 4.0, procesy produkcyjne,  konsumpcja, rynek pracy, administracja publiczna, służba zdrowia, energetyka, bezpieczeństwo, rolnictwo.