Temat: transformacja cyfrowa

Z dr Natalią Juchniewicz (Wydział Filozofii UW) o flaneurowaniu w dobie mediów cyfrowych.
Z Weronika Przecherską (DELab UW, WS UW) o cyfryzacji sektora zdrowia w Niemczech.
Z dr Dorotą Celińska-Kopczyńską (MIM UW) o zastosowaniu VR w nauce i metawersum.
Z prof. Michałem Głowackim (WDIB UW) o nowych mediach i dyskursie publicznym w dobie rewolucji cyfrowej.
Z prof. Katarzyną Śledziewską i prof. Renatą Włoch o kompetencjach przyszłości na podstawie danych Eurostatu.
Z dr Joanną Mazur (DELab UW, WZ UW) o regulacjach prawnych sztucznej inteligencji.
Z prof. Sławomirem Mandesem (Wydział Socjologii UW) o metodologii badań w erze transformacji cyfrowej.
Industrious modernity in the Anthropocene

prof. Adam Arvidsson

University of Naples Federico II, UNINA - Department of Social Sciences
Koniec flaneurowania? Praktyki wędrówki, spaceru i chodzenia po mieście w dobie mediów cyfrowych

dr Natalia Juchniewicz

Wydział Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego

dr Kuba Piwowar

SWPS, Google

Jan Zygmuntowski

Polska Sieć Ekonomii, CoopTech Hub, Akademia Leona Koźmińskiego

Weronika Przecherska..

DELab UW, Wydział Socjologii UW

prof. dr hab. Andrzej Zybała

Szkoła Główna Handlowa

Andrzej Ryś

Dyrektor ds. Systemów Zdrowia, Produktów Medycznych i Innowacji w Dyrekcji Generalnej ds. Zdrowia i Bezpieczeństwa Żywności
Międzynarodowe prawo gospodarcze w czasach gospodarki cyfrowej: kto wymyśla, a kto kopiuje regulacje?

dr hab. Magdalena Słok-Wódkowska

DELab UW, Katedra Prawa Europejskiego WPiA UW

Łukasz Nawaro

DELab UW, Wydział Nauk Ekonomicznych UW

dr Michał Boni

SWPS, Martens Centre

dr hab. Tomasz Brodzicki, prof. UG

IHS Markit Maritime & Trade, Uniwersytet Gdański

Monika Berdys

DELab UW, Wydział Socjologii UW

dr Bartosz Mika

Uniwersytet Gdański

Natalia Lewandowska

Ekspertka KPI, Intel
DELab UW partnerem instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2021
Data:
DELab UW partnerem instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2021 - 13. już edycja #EEC2021 odbędzie się w dniach 20-22 września 2021 r.
DEICy 2021 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity – globalne wyzwania i szanse transformacji cyfrowej
Data:
Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona uczestników. W szczególności koncentrujemy się na partnerach biznesowych i przemysłowych, środowiskach akademickich, laboratoriach i instytucjach badawczych, administracji publicznej, instytucjach europejskich i krajowych, organizacjach pozarządowych, które zainteresowane są lepszym poznaniem i zrozumieniem transformacji cyfrowej w obszarach: gospodarka, społeczeństwo, przemysł 4.0, procesy produkcyjne,  konsumpcja, rynek pracy, administracja publiczna, służba zdrowia, energetyka, bezpieczeństwo, rolnictwo.