Temat: transformacja cyfrowa

Z dr Natalią Juchniewicz (Wydział Filozofii UW) o flaneurowaniu w dobie mediów cyfrowych.
Z Weronika Przecherską (DELab UW, WS UW) o cyfryzacji sektora zdrowia w Niemczech.
Z dr Dorotą Celińska-Kopczyńską (MIM UW) o zastosowaniu VR w nauce i metawersum.
Z prof. Michałem Głowackim (WDIB UW) o nowych mediach i dyskursie publicznym w dobie rewolucji cyfrowej.
Z prof. Katarzyną Śledziewską i prof. Renatą Włoch o kompetencjach przyszłości na podstawie danych Eurostatu.
Z dr Joanną Mazur (DELab UW, WZ UW) o regulacjach prawnych sztucznej inteligencji.
Z prof. Sławomirem Mandesem (Wydział Socjologii UW) o metodologii badań w erze transformacji cyfrowej.
Industrious modernity in the Anthropocene

prof. Adam Arvidsson

University of Naples Federico II, UNINA - Department of Social Sciences
Koniec flaneurowania? Praktyki wędrówki, spaceru i chodzenia po mieście w dobie mediów cyfrowych