Temat: transformacja cyfrowa

Z dr Joanną Mazur (DELab UW, WZ UW) o regulacjach prawnych sztucznej inteligencji.
Z prof. Sławomirem Mandesem (Wydział Socjologii UW) o metodologii badań w erze transformacji cyfrowej.
Z prof. Katarzyną Śledziewską (DELab UW, WNE UW) i prof. Renatą Włoch (DELab UW, WS UW) o przyspieszonej pandemią transformacji cyfrowej.
Międzynarodowe prawo gospodarcze w czasach gospodarki cyfrowej: kto wymyśla, a kto kopiuje regulacje?

dr hab. Magdalena Słok-Wódkowska

DELab UW, Katedra Prawa Europejskiego WPiA UW

Łukasz Nawaro

DELab UW, Wydział Nauk Ekonomicznych UW

dr Michał Boni

SWPS, Martens Centre

dr hab. Tomasz Brodzicki, prof. UG

IHS Markit Maritime & Trade, Uniwersytet Gdański
DELab UW partnerem instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2021
Data:
DELab UW partnerem instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2021 - 13. już edycja #EEC2021 odbędzie się w dniach 20-22 września 2021 r.
DEICy 2021 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity – globalne wyzwania i szanse transformacji cyfrowej
Data:
Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona uczestników. W szczególności koncentrujemy się na partnerach biznesowych i przemysłowych, środowiskach akademickich, laboratoriach i instytucjach badawczych, administracji publicznej, instytucjach europejskich i krajowych, organizacjach pozarządowych, które zainteresowane są lepszym poznaniem i zrozumieniem transformacji cyfrowej w obszarach: gospodarka, społeczeństwo, przemysł 4.0, procesy produkcyjne,  konsumpcja, rynek pracy, administracja publiczna, służba zdrowia, energetyka, bezpieczeństwo, rolnictwo.