Temat: transformacja cyfrowa

Z dr Moniką Paluch-Ferszt (SLCJ UW) i dr. Tomaszem Krawczykiem (DELab UW, EEN UW) o energetyce jądrowej.
Z dr Natalią Juchniewicz (Wydział Filozofii UW) o flaneurowaniu w dobie mediów cyfrowych.
Z dr Dorotą Celińska-Kopczyńską (MIM UW) o zastosowaniu VR w nauce i metawersum.
Z prof. Michałem Głowackim (WDIB UW) o nowych mediach i dyskursie publicznym w dobie rewolucji cyfrowej.
Z dr. inż. Tomasz Krawczyk (DELab UW, Platforma Przemysły Przyszłości) o Przemyśle 4.0.
Z prof. Katarzyną Śledziewską i prof. Renatą Włoch o kompetencjach przyszłości na podstawie danych Eurostatu.
Z dr Joanną Mazur (DELab UW, WZ UW) o regulacjach prawnych sztucznej inteligencji.
Z prof. Sławomirem Mandesem (Wydział Socjologii UW) o metodologii badań w erze transformacji cyfrowej.
aarvidsson

prof. Adam Arvidsson

University of Naples Federico II, UNINA - Department of Social Sciences
s200_natalia.juchniewicz

dr Natalia Juchniewicz

Wydział Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego

dr Kuba Piwowar

SWPS, Google
Jan Zygmuntowski

Polska Sieć Ekonomii, CoopTech Hub, Akademia Leona Koźmińskiego
MonikaBerdys

Monika Berdys

DELab UW, Wydział Socjologii UW
dr Bartosz Mika

Uniwersytet Gdański
Natalia Lewandowska

Ekspertka KPI, Intel
Delab
Data:
DELab UW partnerem instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2021 - 13. już edycja #EEC2021 odbędzie się w dniach 20-22 września 2021 r.