dr hab. Katarzyna Śledziewska, prof. UW

Dyrektor Zarządzająca DELab UW

Wydział Nauk Ekonomicznych UW

Dyrektor DELab UW, Profesor na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi badania nad transformacją cyfrową firm i instytucji publicznych, skupiając się na przemianach pracy i kultury organizacyjnej. Autorka licznych raportów i ekspertyz w obszarze cyfryzacji, współautorka książki "Gospodarka cyfrowa. Jak nowe technologie zmieniają świat".

Książki

The Disruption of Markets, Production, Consumption, and Work

prof. Katarzyna Śledziewska, prof. Renata Włoch

Jak nowe technologie zmieniają świat

prof. Katarzyna Śledziewska, prof. Renata Włoch

w kategorii Najlepsza książka szerząca wiedzę ekonomiczną

Z prof. Katarzyną Śledziewską i prof. Renatą Włoch o kompetencjach przyszłości na podstawie danych Eurostatu.
Z prof. Katarzyną Śledziewską i prof. Renatą Włoch o wyzwaniach cyfrowej rewolucji.
Z prof. Katarzyną Śledziewską (DELab UW, WNE UW) o wynikach badania sektora finansowego.
Z prof. Katarzyną Śledziewską (DELab UW, WNE UW) i prof. Renatą Włoch (DELab UW, WS UW) o przyspieszonej pandemią transformacji cyfrowej.