dr hab. Katarzyna Śledziewska, prof. UW

Dyrektor Zarządzająca DELab UW

Wydział Nauk Ekonomicznych UW

Nie boi się wyzwań i chętnie włącza się w ambitne przedsięwzięcia wkraczające na niezbadane obszary nauki. Od 2014 roku prowadzi eksperymentalny program badawczy DELab UW, gdzie stworzyła otwarte, interdyscyplinarne środowisko naukowe inkubujące studentów, doktorantów i młodych pracowników naukowych z UW wokół badań nad gospodarką i społeczeństwem cyfrowym. Prowadzi prestiżowe projekty międzynarodowe (m.in. dwa projekty Horyzont 2020 i projekt COSME), a także współpracuje z biznesem i administracją publiczną. Ma znaczące dokonania w popularyzacji i komercjalizacji wiedzy.

#jednolity rynek cyfrowy #kompetencje przyszłości #handel międzynarodowy #e-commerce

Książki

The Disruption of Markets, Production, Consumption, and Work

prof. Katarzyna Śledziewska, prof. Renata Włoch

Jak nowe technologie zmieniają świat

prof. Katarzyna Śledziewska, prof. Renata Włoch

w kategorii Najlepsza książka szerząca wiedzę ekonomiczną

Z prof. Katarzyną Śledziewską (DELab UW, WNE UW) o wynikach badania sektora finansowego.
Z prof. Katarzyną Śledziewską (DELab UW, WNE UW) i prof. Renatą Włoch (DELab UW, WS UW) o przyspieszonej pandemią transformacji cyfrowej.
Z prof. Katarzyną Śledziewską (DELab UW, WNE UW) o ocenie gotowości polskiego sektora e-commerce na przejście w tryb pracy zdalnej.
DELab UW partnerem instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2021

Data:
DELab UW partnerem instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2021 - 13. już edycja #EEC2021 odbędzie się w dniach 20-22 września 2021 r.
Premiera raportu Banku PEKAO S.A. o sytuacji mikro i małych firm

Premiera raportu Banku PEKAO S.A. o sytuacji mikro i małych firm

Data:
Konferencja „FINANSOWANIE SPOŁECZNE = EKONOMIA PRZYSZŁOŚCI” w ramach projektu SharOn

Konferencja "FINANSOWANIE SPOŁECZNE = EKONOMIA PRZYSZŁOŚCI" w ramach projektu SharOn

Data:
Nowa książka prof. Katarzyny Śledziewskiej i prof. Renaty Włoch „The Economics of Digital Transformation. The Disruption of Markets, Production, Consumption, and Work”

Nowa książka prof. Katarzyny Śledziewskiej i prof. Renaty Włoch „The Economics of Digital Transformation. The Disruption of Markets, Production, Consumption, and Work”

DELab UW partnerem Festiwalu Sektor 3.0 Better Living

Tematy: cyfryzacja
Gospodarka Cyfrowa – nowa ścieżka dydaktyczna WNE UW we współpracy z Google i DELab UW

Gospodarka Cyfrowa – nowa ścieżka dydaktyczna WNE UW we współpracy z Google i DELab UW

Konferencja „Innowacyjna gospodarka. Rola polityki ekonomicznej” – 14.09.2020

Konferencja "Innowacyjna gospodarka. Rola polityki ekonomicznej" - 14.09.2020

Data:
Kompetencje cyfrowe to tylko pierwszy krok w stronę cyfrowej transformacji

Kompetencje cyfrowe to tylko pierwszy krok w stronę cyfrowej transformacji

Unia Europejska w dobie COVID-19

Unia Europejska w dobie COVID-19

Konferencja Data Science w finansach

Konferencja Data Science w finansach

Data:
Prof. Katarzyna Śledziewska na Europejskim Kongresie Gospodarczym!

Data:
21 marca zapraszamy na Marcowy Klub Informatyka!