Program BEST – Business & Entrepreneurship Support Training

BEST_logo-300x136

Już we wrze­śniu rusza nowy pro­gram BEST – Busi­ness & Entre­pre­neur­ship Sup­port Tra­ining. Pro­gram dla mło­dych kobiet roz­wa­ża­ją­cych zało­że­nie wła­snej firmy.

Kogo rekru­tu­je­my?

- stu­dent­ki lub dok­to­rant­ki uczel­ni warszawskich

- roz­wa­ża­ją­ce zało­że­nie wła­snej firmy

- otwar­te na włą­cze­nie się w ener­ge­tycz­ne i kre­atyw­ne śro­do­wi­sko Sie­ci Przed­się­bior­czych Kobiet

Co ofe­ru­je­my?

- poka­że­my czym róż­ni się pra­ca na eta­cie od pra­cy we wła­snym biznesie

- nauczy­my jak pomysł na biz­nes prze­ro­bić na firmę

- skon­sul­tu­je­my indy­wi­du­al­ne wstęp­ne pomy­sły biz­ne­so­we­go uczestniczek

Prze­bieg programu:

- szko­le­nia z zakre­su przed­się­bior­czo­ści, two­rze­nia mode­li biz­ne­so­wych i auto­pre­zen­ta­cji (4 cało­dzien­ne modu­ły szko­le­nio­we) –21–25 września

- indy­wi­du­al­ne kon­sul­ta­cje z tre­ne­ra­mi i eks­per­ta­mi Sie­ci Przed­się­bior­czych Kobiet

- udział w 3 śnia­da­niach Sie­ci Przed­się­bior­czych Kobiet dla stu­den­tek – spo­tka­niach networ­kin­go­wych z udzia­łem inspi­ru­ją­cych przed­się­bior­czyń w roli gości spe­cjal­nych (sier­pień, wrze­sień, październik)

- moż­li­wość prak­tycz­ne­go prze­ćwi­cze­nia tech­nik auto­pre­zen­ta­cji – kon­kurs na pre­zen­ta­cję wła­sne­go pomy­słu biz­ne­so­we­go dla uczest­ni­czek (paź­dzier­nik)

- uro­czy­ste zakoń­cze­nie, wrę­cze­nie cer­ty­fi­ka­tów i nagród dla uczest­ni­czek (paź­dzier­nik)

- pro­gram roz­pocz­nie się 1 wrze­śnia a zakoń­czy 30 października.

Wię­cej info­ram­cji i link do apli­ko­wa­nia na stronie:

Orga­ni­za­tor:

LOGOTYP_SPK_new

Part­ner:

LogoDELabUW-horyzontalne-300x119

Pro­jekt finan­so­wa­ny przez Amba­sa­dę Amerykańską.

logo_napis_obok_Ambasada_for_PRINT

Fun­da­cja Przed­się­bior­czo­ści Kobiet