Seminaria DELAB UW

Cykle spotkań "Cyfryzacja pod lupą nauki" oraz "Digital Europe Economic Seminars" organizowane są w ramach programu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza" (IDUB). 

Cyfryzacja pod lupą naukito cykl spotkań polskojęzycznych, podczas których będziemy przyglądać się zagadnieniom związanym z transformacją cyfrową, nowymi technologiami, innowacyjnością oraz cyfrowymi metodami badawczymi. "Digital Europe Economic Seminars" jest cyklem spotkań anglojęzycznych, w trakcie których prezentowane są badania z obszaru cyfryzacji, prowadzone przez czołowych badaczy i badaczki z krajów Unii Europejskiej.

Najbliższe spotkanie

DOTYCHCZASOWE SEMINARIA

PrzYszłe spotkania

dr Christian Handke (Erasmus University Rotterdam)

dr Anna Kerkhof (ifo Institute for Economic Research)

mgr Bartosz Ślosarski

Prof. Heidi Vandebosch (University of Antwerp)

TBA

TBA

Carolina Dalla Chiesa (Erasmus University Rotterdam)

dr Reinhold Kesler (University of Zurich)

Partnerzy

Partner merytoryczny

Partner studencki

Nasze seminaria są jedną z planowanych w ramach IDUB platform współpracy, integrujących naukowców z Uniwersytetu Warszawskiego i czołowych ośrodków europejskich, zajmujących się cyfryzacją oraz ekspertów z sektora publicznego i biznesu. Chcemy, aby nasze spotkania tworzyły przyjazne środowisko do wymiany i dzielenia się najnowszą wiedzą, ale też przekazywania konkretnych kompetencji w zakresie przetwarzania, analizy i wykorzystania danych oraz eksperymentowania z nowymi metodami badawczymi.

Podczas kolejnych debat w ramach cyklu "Cyfryzacja pod lupą nauki" młodzi naukowcy będą mieli okazję do zaprezentowania swoich badań w obszarze cyfryzacji oraz uzyskania merytorycznego wsparcia ekspertów. Poprzez seminaria chcemy popularyzować dorobek i badania młodych naukowców.

W anglojęzycznym cyklu "Digital Europe Economic Seminars", których celem jest budowanie międzynarodowej współpracy opartej na wymianie wiedzy, czołowi badacze i badaczki z krajów Unii Europejskiej zaprezentują wyniki najnowszych badań z obszaru cyfryzacji.

Przewiń do góry