Seminaria DELAB UW

Cykle spotkań "Cyfryzacja pod lupą nauki" oraz "Digital Europe Economic Seminars" organizowane są w ramach programu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza" (IDUB). 

Cyfryzacja pod lupą naukito cykl spotkań polskojęzycznych, podczas których będziemy przyglądać się zagadnieniom związanym z transformacją cyfrową, nowymi technologiami, innowacyjnością oraz cyfrowymi metodami badawczymi. "Digital Europe Economic Seminars" jest cyklem spotkań anglojęzycznych, w trakcie których prezentowane są badania z obszaru cyfryzacji, prowadzone przez czołowych badaczy i badaczki z krajów Unii Europejskiej.

Najbliższe spotkanie

DOTYCHCZASOWE SEMINARIA

Partnerzy

Partner merytoryczny

Partner studencki

Nasze seminaria są jedną z planowanych w ramach IDUB platform współpracy, integrujących naukowców z Uniwersytetu Warszawskiego i czołowych ośrodków europejskich, zajmujących się cyfryzacją oraz ekspertów z sektora publicznego i biznesu. Chcemy, aby nasze spotkania tworzyły przyjazne środowisko do wymiany i dzielenia się najnowszą wiedzą, ale też przekazywania konkretnych kompetencji w zakresie przetwarzania, analizy i wykorzystania danych oraz eksperymentowania z nowymi metodami badawczymi.

Podczas kolejnych debat w ramach cyklu "Cyfryzacja pod lupą nauki" młodzi naukowcy będą mieli okazję do zaprezentowania swoich badań w obszarze cyfryzacji oraz uzyskania merytorycznego wsparcia ekspertów. Poprzez seminaria chcemy popularyzować dorobek i badania młodych naukowców.

W anglojęzycznym cyklu "Digital Europe Economic Seminars", których celem jest budowanie międzynarodowej współpracy opartej na wymianie wiedzy, czołowi badacze i badaczki z krajów Unii Europejskiej zaprezentują wyniki najnowszych badań z obszaru cyfryzacji.

Przewiń do góry