Za nami już kolejne, marcowe śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet dla studentek. Jak zwykle, odbyło się w miłej atmosferze, przy porannej kawie i croissantach. Gościem śniadania była Anula Kołakowska, założycielka szkoły stepowania „Tip Tap”.
Zachęcam do przeczytania relacji ze śniadania napisanej przez studentki Politechniki Warszawskiej oraz zapraszam na kolejne śniadanie, które odbędzie się już 21 kwietnia!

Relacja z marcowego śniadania Sieci Przedsiębiorczych Kobiet dla studentek:

„Na co dzień jesteśmy studentkami Politechniki Warszawskiej, ale przede wszystkim jesteśmy przyjaciółkami i wiele rzeczy robimy razem. Wszyscy się dziwią, jakim cudem dwa tak różniące się od siebie charaktery mogą ze sobą wytrzymać. My jednak dostrzegamy, że dzięki tym różnicom poszerzamy swoje horyzonty, uczymy się nowych rzeczy, poznajemy ciekawych ludzi.
Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet było kolejną taką aktywnością. Niestety ogłoszenie mówiło, że spotkanie przeznaczone jest dla studentek UW. Na studiach jednak nauczyłyśmy się, że zawsze warto próbować i od razu zdecydowałyśmy, że nie może nas zabraknąć podczas wydarzenia. Aby tradycji stało się zadość na Śniadaniu pojawiłyśmy się oczywiście razem.
Kto nie próbuje, ten nie wygrywa. Tak stało się i tym razem – udział w Śniadaniu Sieci Przedsiębiorczych Kobiet był dla nas niezwykle cennym doświadczeniem.
Miałyśmy możliwość wysłuchania historii Anuli Kołakowskiej – odważniej i niezwykle ambitnej kobiety, która postanowiła urzeczywistnić swoje marzenie. Historia rozwoju jej biznesu była niezwykle inspirująca, a najciekawsze były opowieści jak Anula radziła sobie z problemami. Jej opowieść uzmysłowiła nam, że bycie „swoim szefem” jest pracą atrakcyjną, ale i wymagającą dużego wkładu własnego czasu i energii. Jednak największym zaskoczeniem dla nas był młody wiek Anuli! Nie spodziewałyśmy się, że niewiele od nas starsza osoba może samodzielnie prowadzić firmę!
Rozmowa odbywała się w przyjaznej atmosferze, przy croissantach i kawie. I tak planowane przez nas spotkanie na 20 minut zmieniło się w 1,5h dyskusję.
Po pierwszym Śniadaniu nie planujemy jeszcze otwierać własnej firmy, chociaż zauważyłyśmy ostatnio, że w wolniejszych chwilach wymieniamy się już pomysłami na własny biznes. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania 🙂
Asia i Julia”

2015-03-28T09:34:50+00:00