6 października, 2015

Blog to miejsce, w którym oddajemy głos specjalistom DELab oraz znamienitym gościom, zajmującym się zagadnieniem cyfryzacji. Idea, jaka stoi za tekstami blogowymi, to dzielenie się wiedzą ekspercką w przystępny sposób. Stawiamy na rzetelność danych, solidne analizy, przy zachowaniu atrakcyjnej i czytelnej formy.

Przybliżamy zagadnienia transformacji cyfrowej gospodarki i społeczeństwa oraz metodologii badania przemian. Na blogu publikujemy zarówno wyniki analiz big data, jak i oparte na wynikach badań opinie społeczno-ekonomiczne i prawne. Nie boimy się dyskutować na aktualne tematy – stąd seria eksperckich analiz dotyczących wpływu pandemii na różne sektory gospodarki.

Poglądowa ilustracja reprezentująca przykładową publikację
Data:
Tataj Innovation | Lab4Future | 8 października 2015 | 15:30 -17:00 | Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego | ul. Dobra 56/66 | 3 piętro | sala 316 Tataj Innovation we współpracy z Google i DELab@UW mają przyjemność zaprosić na Innovate4Future - pierwsze wydarzenie w ramach Global Innovation Seminars przygotowywanych przez Lab4Future. Wydarzenie jest darmowe i otwarte dla wszystkich chętnych zainteresowanych tematem innowacji. W przyjaznej atmosferze Biblioteki Uniwersyteckiej dr Daria Tataj poprowadzi dyskusję pomiędzy zaproszonymi gośćmi na temat tworzenia innowacji w Polsce jak i w Europie.
Data:
Tataj Innovation we współpracy z Google oraz DELab@UW ma zaszczyt zaprosić na pierwsze wydarzenie z cyklu Lab4Future. 8 października 2015 w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie rozpoczniemy cykl spotkań z wybitnymi przedstawicielami świata biznesu, nauki, rządu oraz organizacji pozarządowych. Naszym celem jest stworzenie atrakcyjnego środowiska dla innowacyjnych firm w Polsce, przy współpracy ze specjalistami z całego świata.