Giełda Kooperacyjna – poszukiwanie partnerów do polsko-niemieckich projektów badawczych

Wydział Pro­mo­cji Han­dlu i Inwe­sty­cji Kon­su­la­tu Gene­ral­ne­go RP w Kolo­nii we współ­pra­cy z ZENIT GmbH, Kra­jo­wym Punk­tem Kon­tak­to­wym Pro­gra­mów Badaw­czych UE, Pol­ską Agen­cją Roz­wo­ju Przed­się­bior­czo­ści (PARP), Uni­wer­sy­te­tem War­szaw­skim oraz Radą Głów­ną Insty­tu­tów Badaw­czych orga­ni­zu­je w dniu 28 kwiet­nia 2015 r. gieł­dę koope­ra­cyj­ną. Jej celem jest wspar­cie jed­no­stek nauko­wych oraz firm z Pol­ski i Nie­miec w nawią­za­niu kon­tak­tów oraz pod­ję­ciu moż­li­wej współ­pra­cy w zakre­sie badań i inno­wa­cji w ramach Pro­gra­mu Ramo­we­go Unii Euro­pej­skiej Hory­zont 2020.

Pro­jekt jest skie­ro­wa­ny do insty­tu­tów nauko­wo-badaw­czych i firm z nastę­pu­ją­cych branż: ICT, Ener­ge­ty­ka i śro­do­wi­sko, NMP (Nano­tech­no­lo­gies, Advan­ced Matie­rials and Pro­duc­tion) oraz Transport.
Spo­tka­nie odbę­dzie się w sie­dzi­bie Wydzia­łu Pro­mo­cji Han­dlu i Inwe­sty­cji Kon­su­la­tu Gene­ral­ne­go RP w Kolo­nii, An der Alte­bur­ger Müh­le 6, D‑50968 Kolo­nia, Niemcy.

Wię­cej infor­ma­cji wraz z pro­gra­mem i for­mu­la­rzem reje­stra­cyj­nym na stronie :
WPHI