Temat: cyfryzacja

Z dr Moniką Paluch-Ferszt (SLCJ UW) i dr inż. Tomaszem Krawczykiem (DELab UW) o metodzie Monte Carlo.
Z Patrykiem Grzybowskim (MSD UW, Wydział Fizyki UW) o zasadach działania teledetekcji.
Z Łukaszem Nawaro (DELab UW, WNE UW) o stabilności wirtualnych walut.
Z Dorotą Sidor (CKC UW) o nauczaniu zdalnym na UW.
Z dr Joanną Mazur (DELab UW, WZ UW) o założeniach i regulacjach prawnych algorytmów.
Z prof. Mikołajem Jasińskim (Wydział Socjologii UW) o analizach z użyciem danych z systemu ELA.
Z dr Natalią Juchniewicz (Wydział Filozofii UW) o flaneurowaniu w dobie mediów cyfrowych.
Z dr Moniką Paluch-Ferszt (SLCJ UW) i dr. inż. Tomaszem Krawczykiem (DELab UW) o promieniowaniu kosmicznym i konsekwencjach podroży pozaziemskich.
Z Weronika Przecherską (DELab UW, WS UW) o cyfryzacji sektora zdrowia w Niemczech.
Z prof. Michałem Głowackim (WDIB UW) o nowych mediach i dyskursie publicznym w dobie rewolucji cyfrowej.
Z dr. inż. Tomaszem Krawczykiem (DELab UW, European Enterprise Network) o technologii 5G.
„Pozorny wybór”, czyli w jaki sposób użytkownicy Internetu radzą sobie z e‑nadzorem?

Julia Heller

Szkoła Doktorska Nauk Społecznych UW, Wydział Socjologii UW

dr Anna Turner

Instytut Filozofii i Socjologii PAN

Michał Paliński

DELab UW, Wydział Nauk Ekonomicznych UW

dr Marta Kołodziejska

DELab UW, Wydział Socjologii UW

Michał Paliński

DELab UW, Wydział Nauk Ekonomicznych UW
Mindfulness w dobie technologii czyli o badaniu aplikacji trenujących uważność

Dr hab. med Paweł Holas, prof. ucz.

Wydział Psychologii UW