Temat: cyfryzacja

Z Łukaszem Nawaro (WNE UW, DELab UW) o stabilności wirtualnych walut.
Z Dorotą Sidor (CKC UW) o nauczaniu zdalnym na UW.
Z dr Joanną Mazur (DELab UW, WZ UW) o założeniach i regulacjach prawnych algorytmów.
Z prof. Mikołajem Jasińskim (Wydział Socjologii UW) o analizach z użyciem danych z systemu ELA.
Z dr Natalią Juchniewicz (Wydział Filozofii UW) o flaneurowaniu w dobie mediów cyfrowych.
Z dr Moniką Paluch-Ferszt (SLCJ UW) i dr. inż. Tomaszem Krawczykiem (DELab UW) o promieniowaniu kosmicznym i konsekwencjach podroży pozaziemskich.
Z Weronika Przecherską (DELab UW, WS UW) o cyfryzacji sektora zdrowia w Niemczech.
Z prof. Michałem Głowackim (WDIB UW) o nowych mediach i dyskursie publicznym w dobie rewolucji cyfrowej.
Z dr. inż. Tomaszem Krawczykiem (DELab UW, European Enterprise Network) o technologii 5G.
Z prof. Katarzyną Śledziewską i prof. Renatą Włoch o kompetencjach przyszłości na podstawie danych Eurostatu.

dr Marta Kołodziejska

Michał Paliński

DELab UW, Wydział Nauk Ekonomicznych UW
Mindfulness w dobie technologii czyli o badaniu aplikacji trenujących uważność

Dr hab. med Paweł Holas, prof. ucz.

Wydział Psychologii UW

Kamil Śliwowski

Panoptykon, Szkoła z Klasą
Industrious modernity in the Anthropocene

prof. Adam Arvidsson

University of Naples Federico II, UNINA - Department of Social Sciences
Koniec flaneurowania? Praktyki wędrówki, spaceru i chodzenia po mieście w dobie mediów cyfrowych

dr Natalia Juchniewicz

Wydział Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego

dr Kuba Piwowar

SWPS, Google

Jan Zygmuntowski

Polska Sieć Ekonomii, CoopTech Hub, Akademia Leona Koźmińskiego

Weronika Przecherska..

prof. dr hab. Andrzej Zybała

Szkoła Główna Handlowa

Andrzej Ryś

Dyrektor ds. Systemów Zdrowia, Produktów Medycznych i Innowacji w Dyrekcji Generalnej ds. Zdrowia i Bezpieczeństwa Żywności
Analiza efektywności polskiego systemu sądownictwa z wykorzystaniem narzędzi modelowania tematów

Maciej Świtała

Kategorie: Archiwum
DELab UW partnerem instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2021
Data:
DELab UW partnerem instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2021 - 13. już edycja #EEC2021 odbędzie się w dniach 20-22 września 2021 r.
DEICy 2021 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity – globalne wyzwania i szanse transformacji cyfrowej
Data:
Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona uczestników. W szczególności koncentrujemy się na partnerach biznesowych i przemysłowych, środowiskach akademickich, laboratoriach i instytucjach badawczych, administracji publicznej, instytucjach europejskich i krajowych, organizacjach pozarządowych, które zainteresowane są lepszym poznaniem i zrozumieniem transformacji cyfrowej w obszarach: gospodarka, społeczeństwo, przemysł 4.0, procesy produkcyjne,  konsumpcja, rynek pracy, administracja publiczna, służba zdrowia, energetyka, bezpieczeństwo, rolnictwo.