Temat: cyfryzacja

Z dr Joanną Mazur (DELab UW, WZ UW) o regulacjach prawnych sztucznej inteligencji.
Z prof. Sławomirem Mandesem (Wydział Socjologii UW) o metodologii badań w erze transformacji cyfrowej.
Z Damianem Ziębą (WNE UW) o kryptowalutach i kryptoaktywach.
Z dr hab. Magdaleną Słok-Wódkowską (DELab UW, WPiA UW) i Łukaszem Nawaro (DELab UW, WNE UW) o badaniu umów handlowych metodą text-mining.
Z Małgorzatą Osowską (WS UW, IBE) o smart city.
Uwarunkowania funkcjonowania ekosystemu blockchainowego w Polsce

Łukasz Jonak

DELab UW, Wydział Socjologii UW
Uwarunkowania funkcjonowania ekosystemu blockchainowego w Polsce

dr Grzegorz Sobiecki

Szkoła Główna Handlowa, Stowarzyszenie Ekspertów Blockchain
Międzynarodowe prawo gospodarcze w czasach gospodarki cyfrowej: kto wymyśla, a kto kopiuje regulacje?

dr hab. Magdalena Słok-Wódkowska

DELab UW, Katedra Prawa Europejskiego WPiA UW

Łukasz Nawaro

dr Michał Boni

SWPS, Martens Centre

dr hab. Tomasz Brodzicki, prof. UG

IHS Markit Maritime & Trade, Uniwersytet Gdański
Zdjęcie Kristófa Gyódi

Kristóf Gyódi

Zdjęcie Michała Palińskiego

Michał Paliński

dr Alek Tarkowski

Open Future Foundation, ekspert KPI
Mapowanie kluczowych wyzwań społecznych związanych z rozwojem technologii za pomocą metod text-mining

dr Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek

Wydział Nauk Ekonomicznych UW
DELab UW partnerem instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2021
Data:
DELab UW partnerem instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2021 - 13. już edycja #EEC2021 odbędzie się w dniach 20-22 września 2021 r.
DEICy 2021 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity – globalne wyzwania i szanse transformacji cyfrowej
Data:
Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona uczestników. W szczególności koncentrujemy się na partnerach biznesowych i przemysłowych, środowiskach akademickich, laboratoriach i instytucjach badawczych, administracji publicznej, instytucjach europejskich i krajowych, organizacjach pozarządowych, które zainteresowane są lepszym poznaniem i zrozumieniem transformacji cyfrowej w obszarach: gospodarka, społeczeństwo, przemysł 4.0, procesy produkcyjne,  konsumpcja, rynek pracy, administracja publiczna, służba zdrowia, energetyka, bezpieczeństwo, rolnictwo.